حوله ثمین
خانه / حوله / حوله استخری / حوله استخری دخترانه

حوله استخری دخترانه

حوله استخری دخترانه در فصل تابستان که هوا گرم شده و نیاز به آب تنی و شنا در بین جوانان و نوجوانان خصوصاً دختران به علت محدودیت در ورزش درمحیطهای باز دارند مورد استفاده بیشتری  در استخر ها و باشگاهها قرار میگیرد.

 

حوله استخری دخترانه دارای طرحهای شیک و زیبا و در رنگهای شاد باعث جذب دختران  وخرید آن در استخرها و باشگاههای ورزشی می گردد.

با خرید حوله استخری دخترانه  و تن پوشها توسط عمده فروشیها و فروشگاههای توزیع حوله جات همچنین فروشگاههای لوازم ورزشی و اسپرتیها می توان در جذب خریدارن که عمدتاً در این فصل نسبت  به خریدحوله استخری دخترانه رغبت نشان می دهند ،اقدام نمود.

 

حوله های استخری در ابعاد و اندازه های گوناگونی تولید می شود که عموماً در دو سایز به صورت زیر تقسیم می گردد.

ابعاد حوله استخری دخترانه

  1. در ابعاد ۱۲۰*۷۰
  2. در ابعاد ۱۴۰*۷۰

که حوله تولید شده در ابعاد ۱۴۰*۷۰ به علت تراکم بالاتر الیاف و وزن بالاتر از نظر قیمت از حوله استخری ابعاد ۱۲۰*۷۰ بیشتر می باشد.

دسته ای از حوله های استخری که به صورت دیجیتال و کامپیوتری طراحی می گردند دارای طرحهای فانتزی و کارتونی زیبا و مورد پسند نوجوانان می باشد.

 

حوله استخری دیجیتال می توان به هر طرحی تولید کرد که اکثراٌ به دلیل درخواستها بیشتر در طرح های فروزن ، کیتی ، سیندرلا تولید می شود .

نوع جدید از حوله های استخری تولید شده است که به صورت رکابی بوده و پوشیده می شود  و به راحتی به تن می رود و در استفاده ازآن نیز ساده می باشد.

 

باخرید و ارسال درخواستها و سفارشات خود به تولیدی حوله ثمین در با صرفه جویی در زمان و وقت از محصولات متنوع و با کیفیت استفاده کنید .


حوله ثمین با ارائه تولیدات خود بدون واسطه و با قیمت کارخانه و ارسال به موقع به محل می تواند بهترین قیمت و به صرفه ترین خرید را برای شما به ارمغان بیاورد.

با مدیریت فروش حوله ثمین مهدی عمادی تماس حاصل نمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133338312
آدرس کانال: samin_towel@
پست الکترونیکی: Mehdiemadi922@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت عمده حوله

لیست قیمت عمده حوله در شرایط کنونی بازار متغیر و به روز می باشد. حوله …