حوله ثمین
خانه / تن پوش / حوله تن پوش ارزان قیمت به صورت عمده

حوله تن پوش ارزان قیمت به صورت عمده

حوله تن پوش ارزان قیمت به صورت عمده تن پوش یکی از کاربردی ترین نوع از انواع حوله های تولید شده می باشد که باتوجه یه قیمت ارزان و کیفیت آن از مناسب ترین خرید حوله می باشد.

حوله های تن پوش یه دلیل پوشیدگی کامل بدن و دارا بودن کیفیت تولید با بهترین میزان جذب آب و آبگیری عموماً در مصارف خانگی و هتل ها استفاده زیادی دارند.

انواع حوله های تن پوش از نظر سایز

حوله تن پوش ارزان قیمت به صورت عمده دارای انواع اندازه و سایز ها می باشند که به طور کلی به چهار سایز ذیل تقسیم بندی می گردد.

  • سایز نوزادی
  • سایز کودکانه
  • سایز زنانه
  • سایز مردانه

سایز نوزادی

حوله تن پوش نوزادی ارزان قیمت به صورت عمده براساس تکه های موجود در جعبه تقسیم بندی میگردد و عموماً شامل تکه های حوله حمام، تن پوش ،لیف ، پیش بند  و پاپوش می باشد.

سایز کودکانه

تن پوش کودکانه ارزان قیمت به صورت عمده با کیفیت و از جنس پنبه بوده عموماًبه دلیل حس زیبا دوستی و الگو پذیری کودکان در اشکال و طرحهای مختلف کارتونی و شاد  نظیر باب اسفجی ،فروزن ، کیتی، بن تن و… تولید و عرضه میگردد.
این نوع تن پوش دارای بازار مناسبی برای فروشندگان عمده بوده و از دوخت مناسبی نیز برخوردار می باشد .

 

سایز زنانه

تن پوشهای حوله ای زنانه ارزان قیمت به صورت عمده از جنس پنبه بوده و با دارا بودن جذب آب فوق العاده در رنگ بندی مختلف و طرحهای گلدار و شاد ، تن پوشی راحت ، نرم و با لطافت را برای خانم ها فراهم کرده و با باتوجه به سیلقه افراد متنوع بوده ، انتخاب راحتر تر و قیمتهای مناسب خرید خوبی را برای خانمها فراهم می نماید .

 

سایز مردانه

حوله تن پوش ارزان قیمت به صورت عمده مردانه دارای ضخامت مناسب از حنس پنبه بوده و در رنگ بندی و طرحهای آقایان پسند تولید شده است .
طرحهای آقایان با توجه به نوع سیلقه آنها عموماً ورزشی و با لوگوهای تیم های محبوب تهیه و تولید می شود . طرحهایی نظیر لوگوی تیمهای  یوونتوس ،بارسلونا یا رئال مادریدو هچنین استقلال و پرسپولیس و یا خواننده گان محبوب نظیر استاد شجریان طراحی شده و در قیمتهای ارزان و مناسب تولید می گردد.

شما می توانیدانواع تن پوشها را در سایز و رنگ و طرحهای مختلف و با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت را در فروشگاههای آن لاین  ما و همچنین حضوری خریداری نمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133338312
آدرس کانال: samin_towel@
پست الکترونیکی: Mehdiemadi922@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده حوله دستی ارزان

قیمت عمده حوله دستی ارزان به علت نواسانات بازار تثبیت شده نیست. جهت دریافت لیست …